Meist

Teeme Koos portaal leiab Sulle meelepäraste tegevuste jaoks samade huvidega kaaslase, kas kodukoha lähedal või mis iganes mujal maailma otsas.

Teeme Koos keskkond on arendatud nii, et kasutajad saavad võimalikult kiiresti ning vähese internetis veedetud ajaga leida endale meelepäraseks tegevuseks sobiva kaaslase.

Otsimise lihtsustamiseks pakume laia valikut erinevaid tegevuskategooriaid lumelauaga sõitmisest linnuvaatluseni ja kalastamisest musitseerimiseni. Vali endale meelepärane tegevus, võta teiste huvilistega kergesti ühendust ning võid interneti rahulikult koju jätta. Sul on alati keegi, kellega mõnusalt aega veeta.


Meie missioon

Teeme Koos missiooniks ongi pakkuda inimestele võimalust astuda koduseinte vahelt välja, end rohkem liigutada ja nautida oma meelistegevusi koos kaaslasega, kellel on sarnased väärtused.

Keskmine inimene veedab iga päev sotsiaalmeedias umbes kaks tundi. See on aeg, mida tavaliselt isegi tähele ei panda ning kulub just sõpradega koos veedetud aja arvelt.

Uurimustööd ja statistilised andmed aga näitavad, et tegelikult oleme me kõik palju õnnelikumad, kui saame reaalselt tuttavatega koos olla, sest siis tekivad mälestused, mida meenutame ka aastate pärast.

Teeme Koos keskkond sündis soovist tuua inimesed kokku ja vähendada aina kasvavat sotsiaalmeedia negatiivset mõju vaimsele ning füüsilisele tervisele. Üheskoos saame vähendada internetis veedetud aega ning leida lemmiktegevusteks sõbrad, kellega koos olla aktiivne ning põnevalt aega veeta.

Ameerikas läbiviidud uuringu põhjal väidab 72% osalenutest, et tunnevad ennast aeg-ajalt üksikuna. Umbes 33% väitsid, et tunnevad üksindustunnet kord nädalas. Euroopa riikides väljastatud uurimustöödel põhinevad artiklid kinnitavad samuti üksindustunde märgatavat kasvu. Teeme Koos soovib seda muuta ja viia kokku inimesed, kes võib-olla muidu kunagi ei kohtuks, kuid tunneksid end koos hästi. Nii saame kõik olla veidi aktiivsemad ja tunda elust rohkem rõõmu.